Diner en hotelbonnen
Resultaat 31–60 van de 75 resultaten wordt getoond
Dinerbon t.w.v. € 150 bij Café Visser het nieuwe trendy restaurant van Leiden
Van Dorp Kentekenplaten
Dinerbon t.w.v. € 200 restaurant Limes in Valkenburg
Limes International
Dinerbon t.w.v. € 250 bij restaurant Copper Food & Drinks in Noordwijk
Van Egmond Potgrond B.V.
Voor 8 personen high beer; 4 exclusief geselecteerde bieren met vier mooi bijpassende gerechtjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk)
Havenkwartier, Katwijk
Een dinerbon t.w.v. € 200 bij Sisters Beach
Bram van der Spijk
Culinair 5 gangendiner voor 2 personen 1 all-in (inclusief huisapperatief, wijnarrangement, water en koffie na afloop)
Restaurant Limes aan de Rijn
Dinerbon t.w.v. € 350 bij Restaurant In den Doofpot in Leiden
Total Touch Cargo B.V., Rozenburg
Dinerbon bij restaurant Just Meet in Leiden t.w.v. € 150
A. Heemskerk B.V., Rijnsburg
Dinerbon t.w.v. € 300 te besteden bij Funcky Moose in Lisse
De Zwart Vervoers Consultancy
Dinerbon t.w.v. € 200 in restaurant In den Doofpot te Leiden
HWS Vastgoed B.V.
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Beso by Simonis, het begin januari geopende ultra hippe Spaanse fusion restaurant in Scheveningen
Gebr. W. van der Zwan B.V.
Dinerbon t.w.v. € 100 voor 4 personen
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Beachclub Wantveld, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei.
Beachclub Wantveld te Katwijk
Exclusieve wijnproeverij met hapjes voor 8 personen t.w.v. € 400 bij Wijn en Zo/De Oude Keuken door Linda Driebergen, vinologe
Wijn en Zo/De Oude Keuken
Dinerbon voor 4 personen in restaurant Limes in Valkenburg t.w.v. € 400
JAN© Accountants en Adviseurs
Dinerbon t.w.v. € 150 bij restaurant Limes in Valkenburg
Lagerberg Verhuizingen B.V.
Tweedaags gastronomisch arrangement voor 2 personen in Hotel Priorij Corsendonk te Antwerpen inclusief logies, een welkomstdrankje bij aankomst, een 4 gangen diner inclusief wijnen en water tijdens het diner en mokkaversnaperingen ter afsluiting alsmede een uitgebreid ontbijtbuffet de volgende ochtend.
Confianza Accountants
Vesper Experience in boutique hotel Vesper in Noordwijk bestaande uit een welkomstdrankje bij aankomst, een overnachting voor 2 personen, een 4 gangen shared diner (inclusief drank) en de volgende dag een heerlijk ontbijt. De parkeerkosten zijn inbegrepen.
Bouwton B.V.
Dinerbon t.w.v. € 250 te besteden bij Villa de Duinen
Dutch Lily Masters
Tweedaagse voetbalreis naar Gent voor 2 personen met prachtige Business seat tickets voor de bijwonen wedstrijd KAA Gent – Cercle Brugge in seizoen 2024/2025. U en uw gast overnachten in het 4 sterren hotel Van der Valk Gent inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid.
P1 Travel, Leiden en Primi Management B.V.
Dinerbon bij Beachclub Bries voor 4 personen
Beachclub Bries, Noordwijk
Een 3 gangendiner in Brasserie La Terasse voor 4 personen inclusief drank
Grand Huis ter Duin, Noordwijk
Een week (8 dagen/7 nachten) in de periode oktober 2024 tot en met april 2025 verblijven met 2 personen in een schitterend appartement “Old Fisherman’s Corner) in midden van het centrum van Albufeira in Portugal op loopafstand van prachtige stranden, leuke winkels en restaurants. Vervoer zelf regelen!
Marina Rijnsburg
Restaurant Limes aan de Rijn
Eetcafe De Vergulde Vos
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Bar Bistro De Roos
Van Noort Infra
Een zes gangendiner (exclusief drank) voor 2 personen in restaurant In den Doofpot te Leiden
Restaurant In den Doofpot, Leiden
Diner voor 2 personen bij Brasserie Matt’s restaurant Buitenkaag
Spijk Finance B.V.
Voor 8 personen high beer inclusief 4 kleine geselecteerde hapjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk)
Havenkwartier, Katwijk
Overnachting in Landgoed Holtweijde in Lattrop in een ruime suite voor 2 personen Incl. een culinair arrangement en een ambachtelijk bereid ontbijtbuffet. Op de dag van vertrek krijgt U ook nog een high tea aangeboden.
J.P. Hogewoning Bloemengroothandel B.V.