Kaartjes en uitjes
Resultaat 1–30 van de 37 resultaten wordt getoond
VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd
Rabobank Leiden Katwijk
4 Greenfee kaarten voor golfbaan Tespelduyn in Noordwijkerhout
Twinpack
Voucher voor 18 holes bij Tespelduyn voor 2 personen geldig tm 31 december 2024
NWH Jobs, Noordwijkerhout
10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.)
FOOTgolf Nederland
1,5 uur padel spelen met 4 personen en na afloop hapje en drankje
PadelHill, Hillegom
Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Strandpaviljoen Willy Zuid, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei.
Strandpaviljoen Willy Zuid te Katwijk
2 Business kaartjes wedstrijd Willem II 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting met ontbijt in het door Booking.com met 9.4 als fantastisch bestempeld B&B Stadsslaperij in Tilburg. Mocht Willem II niet promoveren dan wordt u een alternatief aangeboden uiteraard met overnachting.
Robey/AkzoNobel
Drukkerij De Bink, Leiden
Een tweedaags midweeks (maandag-donderdag te arriveren) arrangement voor 2 personen in hotel de Sterrenberg in Otterlo op de Veluwe. Het superior en adults only wellness hotel aan de rand van het Nationale Park de Hoge Veluwe. U wordt tussen 10:30-11:00 uur op de aankomstdag verwacht waar 2 electrische fietsen voor u klaarstaan en u de prachtige omgeving kunt verkennen. Bij terugkomst checkt u in en is er een Deluxe Room voor 2 personen voor u gereserveerd. Avonds geniet u in het inpandige toprestaurant Cepes van een 4 Gangen diner (excl. dranken). De volgende dag geniet uw van een heerlijk ontbijt voordat u uitcheckt. Uiteraard kunt u die dag ook het Kröller-Müller Museum dat op 400 meter ligt bezoeken of een heerlijke wandeling maken in de vele natuurgebieden.
Driebergen Accountants
Tweedaagse voetbalreis naar Leverkusen voor 2 personen met 2 tickets op de lange zijde voor de bijwonen wedstrijd Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025. Zitplaatsen naast elkaar.U en uw gast overnachten in een 3 sterren hotel inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid
Grimbergen Installaties B.V.
Een driedaags arrangement voor 2 personen in Den Bosch in Hotel ‘t Keershuys. Dit 4 sterren hotel ligt midden in het centrum, is zeer populair en is op Booking.com gewaardeerd met een 8,9. U verblijft twee nachten in een tweepersoonskamer. Het ontbijt is inbegrepen.
Verhees Notarissen
Arrangement voor twee personen met 1 overnachting in hotspot Hotel New York Rotterdam en diner excl. drank in NY Basement
Verhagen Leiden B.V.
2 Business kaartjes wedstrijd NEC 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in het door Booking.com met 9.1 als fantastisch bestempelde Hotel Oranjestaete in het centrum van Nijmegen
Robey/Teeuwen Verzekeringen vof, Leiden
JAN© Accountants en Adviseurs
FOOTgolf Nederland
2 Business kaartjes wedstrijd Volendam of Vitesse 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in of een prima accomodatie in centrum van Volendam (Hotel Old Dutch gewaardeerd op 8.1 op Booking.com) of in centrum van Arnhem (Boutique hotel The Church gewaardeerd op 8.5 op Booking.com)
Robey/AkzoNobel
Een werkelijk uniek arrangement “Gold Arena Grandstand” Formule 1 in Zandvoort voor 2 personen op de wedstrijddag op zondag 25 augustus 2024. U en uw gast zullen op één van de beste plekken op de Gold Tribune van het circuit wereldkampioen Max Verstappen kunnen bewonderen en hopelijk net als vorig jaar weer naar de zege zien rijden.
Bloei (v/h Topcapital)/Greenflor
2 businesseats Ajax – Heereveen seizoen 2024/2025 vak 104 met parkeerkaart onder stadion
BJ van Duyvenvoorde & Zn BV
Rabobank Leiden Katwijk
Tweedaagse voetbalreis naar London voor 2 personen met bijwonen wedstrijd Tottenham – Everton (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025 inclusief Travel Club Hospitality Tickets, Lounge toegang, drankjes en hapjes in de rust en een hotelovernachting in een 3 sterren hotel in Londen en vliegreis Amsterdam – London, (reis in Okt-Nov 2024)
WBE B.V.
2 kaartjes categorie 1 voor de 1e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Polen in het Volkspark Stadion in Hamburg op zondag 16 juni 2024 aanvang 15:00 uur
George B.V.
Twinpack
Vervoer met luxe mini bus voor maximaal 14 personen naar een restaurant of andere locatie in de regio. U wordt gehaald en weer thuisgebracht.
Koninklijke Beuk B.V.
2 kaartjes categorie 1 voor de 2e poule wedstrijd EURO 2024 Nederland – Frankrijk in de Red Bull Arena in Leipzig op vrijdag 21 juni 2024 aanvang 21:00 uur
Le Chateau Houten Vloeren, Rijnsburg
4 kaarten Ajax – FC Utrecht seizoen 2024/2025 vak 020
Flowervision
BJ van Duyvenvoorde & Zn BV