Tweedaagse voetbalreis naar Gent voor 2 personen met prachtige Business seat tickets voor de bijwonen wedstrijd KAA Gent – Cercle Brugge in seizoen 2024/2025. U en uw gast overnachten in het 4 sterren hotel Van der Valk Gent inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid.
Startbod: €25,00
P1 Travel, Leiden en Primi Management B.V.
De veiling is nog niet gestart
Start op:
27 mei 2024
20:00