Veilingen
Resultaat 151–180 van de 277 resultaten wordt getoond
1,5 uur padel spelen met 4 personen en na afloop hapje en drankje
PadelHill, Hillegom
Voor 8 personen high beer; 4 exclusief geselecteerde bieren met vier mooi bijpassende gerechtjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk)
Havenkwartier, Katwijk
Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Strandpaviljoen Willy Zuid, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei.
Strandpaviljoen Willy Zuid te Katwijk
2 Business kaartjes wedstrijd Willem II 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting met ontbijt in het door Booking.com met 9.4 als fantastisch bestempeld B&B Stadsslaperij in Tilburg. Mocht Willem II niet promoveren dan wordt u een alternatief aangeboden uiteraard met overnachting.
Robey/AkzoNobel
Een dinerbon t.w.v. € 200 bij Sisters Beach
Bram van der Spijk
Culinair 5 gangendiner voor 2 personen 1 all-in (inclusief huisapperatief, wijnarrangement, water en koffie na afloop)
Restaurant Limes aan de Rijn
Waardebon voor haar t.w.v. € 150 in meest modieuze dames kledingzaak in Leiden
If & Coco B.V., Leiden
VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd
Drukkerij De Bink, Leiden
Dinerbon t.w.v. € 350 bij Restaurant In den Doofpot in Leiden
Total Touch Cargo B.V., Rozenburg
Dinerbon bij restaurant Just Meet in Leiden t.w.v. € 150
A. Heemskerk B.V., Rijnsburg
MSI MAG CH 120 X gamestoel; de comfortabele PC-gamestoel twv € 280 waarin je met plezier de hele dag kan doorbrengen
Alfa Pro IT
Dinerbon t.w.v. € 300 te besteden bij Funcky Moose in Lisse
De Zwart Vervoers Consultancy
Een tweedaags midweeks (maandag-donderdag te arriveren) arrangement voor 2 personen in hotel de Sterrenberg in Otterlo op de Veluwe. Het superior en adults only wellness hotel aan de rand van het Nationale Park de Hoge Veluwe. U wordt tussen 10:30-11:00 uur op de aankomstdag verwacht waar 2 electrische fietsen voor u klaarstaan en u de prachtige omgeving kunt verkennen. Bij terugkomst checkt u in en is er een Deluxe Room voor 2 personen voor u gereserveerd. Avonds geniet u in het inpandige toprestaurant Cepes van een 4 Gangen diner (excl. dranken). De volgende dag geniet uw van een heerlijk ontbijt voordat u uitcheckt. Uiteraard kunt u die dag ook het Kröller-Müller Museum dat op 400 meter ligt bezoeken of een heerlijke wandeling maken in de vele natuurgebieden.
Driebergen Accountants
Dinerbon t.w.v. € 200 in restaurant In den Doofpot te Leiden
HWS Vastgoed B.V.
Een seizoen lang gratis 108 meter LED boarding aan beide korte zijden van het hoofdveld met gratis opmaak animatie
Rijnsburgse Boys
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Beso by Simonis, het begin januari geopende ultra hippe Spaanse fusion restaurant in Scheveningen
Gebr. W. van der Zwan B.V.
Tweedaagse voetbalreis naar Leverkusen voor 2 personen met 2 tickets op de lange zijde voor de bijwonen wedstrijd Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (dan wel alternatief) in seizoen 2024/2025. Zitplaatsen naast elkaar.U en uw gast overnachten in een 3 sterren hotel inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid
Grimbergen Installaties B.V.
B&O Beosound Explore Ferrari Edition, de knalrode exclusieve reisspeaker van Bang & Olufsen t.w.v. € 300
Bang & Olufsen Brussee in Katwijk en in Amsterdam
Een verwenpakket voor haar t.w.v. € 100
Parfumerie Beauty X Schouten te Rijnsburg
Dinerbon t.w.v. € 100 voor 4 personen
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
Waardebon t.w.v. € 250 te besteden in 1 van de winkels in Noordwijk
Ben Borst Men’s Fashion
Vrije toegang voor 10 personen tot businessclub tijdens een thuiswedstrijd van Rijnsburgse boys incl. hapje en drankje (niet tegen Katwijk of Quick Boys).
Businessclub Rijnsburgse Boys
1 kuub haardhout van uitstekende kwaliteit afgeleverd bij u thuis in een zogenaamde “big bag”
G. van der Holst B.V., Wassenaar
Weekend (vrijdagmiddag t/m zondagavond) of midweek (maandag t/m vrijdagochtend) in een strandhuisje bij Beachclub Wantveld, te boeken in voorseizoen 2025 februari tot en met mei.
Beachclub Wantveld te Katwijk
Exclusieve wijnproeverij met hapjes voor 8 personen t.w.v. € 400 bij Wijn en Zo/De Oude Keuken door Linda Driebergen, vinologe
Wijn en Zo/De Oude Keuken
Een driedaags arrangement voor 2 personen in Den Bosch in Hotel ‘t Keershuys. Dit 4 sterren hotel ligt midden in het centrum, is zeer populair en is op Booking.com gewaardeerd met een 8,9. U verblijft twee nachten in een tweepersoonskamer. Het ontbijt is inbegrepen.
Verhees Notarissen
Dinerbon voor 4 personen in restaurant Limes in Valkenburg t.w.v. € 400
JAN© Accountants en Adviseurs