Veilingen
Resultaat 181–210 van de 277 resultaten wordt getoond
2 Business kaartjes wedstrijd NEC 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in het door Booking.com met 9.1 als fantastisch bestempelde Hotel Oranjestaete in het centrum van Nijmegen
Robey/Teeuwen Verzekeringen vof, Leiden
Een kadobon van “Werk aan de Muur” voor kunstwerken aan de muur (zie www.werkaandemuur.nl)
Hillenaar Outdoor
Dinerbon t.w.v. € 150 bij restaurant In den Doofpot in Leiden
Lagerberg Verhuizingen B.V.
Tweedaags gastronomisch arrangement voor 2 personen in Hotel Priorij Corsendonk te Antwerpen inclusief logies, een welkomstdrankje bij aankomst, een 4 gangen diner inclusief wijnen en water tijdens het diner en mokkaversnaperingen ter afsluiting alsmede een uitgebreid ontbijtbuffet de volgende ochtend.
Confianza Accountants
VIP arrangement voor 2 personen ZZ Leiden in seizoen 2024/2025 in de nieuwe topsporthal inclusief bezoek wedstrijd, buffet voorafgaande aan wedstrijd in de Business Lounge en toegang tot de Business Lounge na afloop van de wedstrijd
JAN© Accountants en Adviseurs
Deskundige begeleiding door Van Wijk Notarissen te Wassenaar bij het opmaken van uw (levens-)testament
Van Wijk Notarissen
Vesper Experience in boutique hotel Vesper in Noordwijk bestaande uit een welkomstdrankje bij aankomst, een overnachting voor 2 personen, een 4 gangen shared diner (inclusief drank) en de volgende dag een heerlijk ontbijt. De parkeerkosten zijn inbegrepen.
Bouwton B.V.
Waardebon t.w.v. € 150 te besteden voor een tent met statafels en verlichting
Partytentverhuur “Dé Tent”
400 takken Lisianthus (kleur en kweker nader te bepalen)
Van Egmond Lisianthus
10 personen 18 gholes (inclusief bittergarnituur & 1 drankje p.p.)
FOOTgolf Nederland
Een zakelijke personal branding shoot door topfotografe Mariëlle van Delft in haar studio op De Hooge Krocht te Noordwijk
Jell Fotografie
Een weekend in een te gekke cabrio rijden
Holland Auto Importmij. B.V.
Dinerbon t.w.v. € 250 te besteden bij Villa de Duinen
Dutch Lily Masters
Tweedaagse voetbalreis naar Gent voor 2 personen met prachtige Business seat tickets voor de bijwonen wedstrijd KAA Gent – Cercle Brugge in seizoen 2024/2025. U en uw gast overnachten in het 4 sterren hotel Van der Valk Gent inclusief ontbijt. Vervoer op eigen gelegenheid.
P1 Travel, Leiden en Primi Management B.V.
Dinerbon bij Beachclub Bries voor 4 personen
Beachclub Bries, Noordwijk
Een 3 gangendiner in Brasserie La Terasse voor 4 personen inclusief drank
Grand Huis ter Duin, Noordwijk
Een seizoen lang gratis 108 meter LED boarding aan beide korte zijden van het hoofdveld met gratis opmaak animatie
Rijnsburgse Boys
Een week (8 dagen/7 nachten) in de periode oktober 2024 tot en met april 2025 verblijven met 2 personen in een schitterend appartement “Old Fisherman’s Corner) in midden van het centrum van Albufeira in Portugal op loopafstand van prachtige stranden, leuke winkels en restaurants. Vervoer zelf regelen!
Marina Rijnsburg
2 Business kaartjes wedstrijd Volendam of Vitesse 2024/2025 tegen Ajax, Feijenoord of PSV naar keuze inclusief een overnachting in of een prima accomodatie in centrum van Volendam (Hotel Old Dutch gewaardeerd op 8.1 op Booking.com) of in centrum van Arnhem (Boutique hotel The Church gewaardeerd op 8.5 op Booking.com)
Robey/AkzoNobel
Piet filmt je eigen voetbalwedstrijd. De wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van Rijnsburgse Boys
Piet Heemskerk
Culinair 5 gangendiner voor 2 personen 1 all-in (inclusief huisapperatief, wijnarrangement, water en koffie na afloop)
Restaurant Limes aan de Rijn
Voor 8 personen high beer; 4 exclusief geselecteerde bieren met vier mooi bijpassende gerechtjes t.w.v. € 396 (keuze voor high tea is ook mogelijk)
Eetcafe De Vergulde Vos
Een prachtige in okergeel uitgevoerde fauteuil t.w.v € 1.100
Haasnoot Wonen te Katwijk
Dinerbon t.w.v. € 200 bij Bar Bistro De Roos
Van Noort Infra
Een werkelijk uniek arrangement “Gold Arena Grandstand” Formule 1 in Zandvoort voor 2 personen op de wedstrijddag op zondag 25 augustus 2024. U en uw gast zullen op één van de beste plekken op de Gold Tribune van het circuit wereldkampioen Max Verstappen kunnen bewonderen en hopelijk net als vorig jaar weer naar de zege zien rijden.
Bloei (v/h Topcapital)/Greenflor
Een zes gangendiner (exclusief drank) voor 2 personen in restaurant In den Doofpot te Leiden
Restaurant In den Doofpot, Leiden
2 businesseats Ajax – Heereveen seizoen 2024/2025 vak 104 met parkeerkaart onder stadion
BJ van Duyvenvoorde & Zn BV