overig
Resultaat 31–40 van de 40 resultaten wordt getoond
Avondje in de bar bij Jaap Jansen, voorzitter Valken ’68 voor 10 personen incl buffet
Jaap Jansen, voorzitter Valken ’68
Een week zichtbaar op 2 digitale schermen in Nederland, zoals bijvoorbeeld langs de A4 bij Schiphol, met een bereik van 2.100.000 passanten per week. Of een locatie naar keuze in Nederland (zie www.hillenaar.nl voor het actuele aanbod van reclamemasten). U bent 150 x per uur, de gehele dag, 7 dagen in de week zichtbaar. Brutowaarde van het kavel is € 17.000.
Hillenaar Outdoor
Een dag golfen met Nico Geerlings voor drie personen op één van de mooiste golfbanen van Nederland (waar ook de KLM open 2024 wordt gehouden) met na afloop een hapje eten.
Flexibel Human Service, Noordwijkerhout
Bon voor elektrische fiets t.w.v. € 2.000
Luyten Tweewielers, Katwijk aan de Rijn
Feestavond voor 100 personen in Business Lounge Rijnsburgse Boys incl. hapjes en drankjes
5Senses Catering / Businessclub Rijnsburgse Boys
Prachtige kinderfiets t.w.v. € 319
Schildersbedrijf Hans van der Plas, Katwijk
Training laten verzorgen in seizoen 2024/2025 door Delano Asante en Thomas van Haaften
Rijnsburgse Boys
Voor 10 personen avondje sauna met na afloop hapje en drankje
Theo van der Mey / De Dolfijn
Tweepersoonsbed Ligne 180-210 (van het luxe merk Serta) t.w.v. € 3.999
Rob Leeuwenburg Handelsmaatschappij
De Uitsmijter! Want wat zou de Uienveiling zijn zonder een zak Rijnsburgse Uien.
Bram van der Spijk